Рибна супа

Необходими продукти: 1 комплект сьомга за супа (глава и опашка) 2-3 филенца от сом или бяла риба 200 мл. сметана за готвене 4-5 средно големи картофа 1 зелена чушка 1 морков…

Прочети рецептата